Skip to main content

[Translate to Polski:] Suchergebnisse

57 results:
Vogt Medical Polska  
Spritzen Infusion Blood Managament Regional Anaesthesia Airway Managament Urology Gynecology Ostomy Protective Surgical Spritzen Infusion Blood Managament Regional Anaesthesia Airway Managament Urology Gynecology Ostomy Protective Surgical Niemiecka jakość od 1991 roku. Wyroby medyczne jednorazowego użytku Jakość tworzy zaufanie. Nasze wysokiej jakości, innowacyjne jednorazowe produkty medyczne, które mogą być używane na całym świecie, a także nasze wieloletnie doświadczenie, pozwalają na ciągłe poszerzanie asortymentu produktów oraz ukierunkowanie na grupę docelową. Dzięki naszej światowej sieci sprzedaży jesteśmy w stanie szybko i skutecznie zrealizować Twoje potrzeby. Globalnie. Fachowo. Skutecznie. (Kopie 4) [Translate to Polski:]  
Filozofia  
Innowacyjność. Jakość. Zorientowane na klienta. Nasza filozofia firmy opiera się na dwóch filarach: filozofia produktu opiera się na oferowaniu naszym klientom wysokiej jakości, innowacyjnych i niezawodnych produktów w sposób efektywny kosztowo, dzięki kompleksowej i niezawodnej usłudze. Posiadamy bogatą i wszechstronną gamę produktów, które stale dostosowujemy do wymagań rynku. Filozofia klienta koncentruje się na zadowoleniu naszych klientów. Długoterminowa partnerska lojalność klientów jest gwarancją wzajemnego sukcesu. Klient jest najważniejszą osobą w naszej firmie, co oznacza, że patrzymy na naszą firmę przez "okulary" naszych klientów, aby zawsze spełniać ich życzenia i potrzeby.  
Obroty  
Globalnie. Fachowo. Skutecznie. Jesteśmy międzynarodową firmą handlową z wieloletnim doświadczeniem w dystrybucji jednorazowych wyrobów medycznych, leków i systemów diagnostycznych. Poprzez naszych przedstawicieli handlowych i autoryzowanych dystrybutorów zapewniamy szybką i korzystną realizację ich potrzeb.  
Terapia Dożylna  
(Kopie 5) Terapia dożylna Przyrządy do transfuzji i infuzji Vogt Medical posiadają wysoki standard bezpieczeństwa technicznego, gwarantowany przez stosowanie wysokiej jakości materiałów i mikro-filtrów. Bezpieczeństwo i zdrowie pacjenta jest najważniejsze. Nasze specjalistyczne przyrządy infuzyjne i transfuzyjne spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, dzięki czemu przybliżają pacjenta do celu, jakim jest przywrócenie mu zdrowia.  
Systemy Iniekcyjne  
(Kopie 6) Systemy iniekcyjne Nawet pozornie najprostsze produkty oferują wysoki stopień złożoności i standardy jakości. Strzykawki uznawane są za podstawowe narzędzie medyczne - corocznie stosuje się miliardy strzykawek. Ich pozornie prosta konstrukcja pozostawia wiele miejsca na doprecyzowanie szczegółów technicznych, które to robią różnicę. Systemy iniekcyjne Vogt Medical są zorientowane na aplikacje, wyspecjalizowane i zachowują konsekwentną dbałość o bezpieczeństwo.  
Zbiórka Krwi  
(Kopie 5) Zbiórka krwi Krew i produkty krwi są bardzo wrażliwymi "lekarstwami", które są przechowywane w specjalnie do tego przeznaczonych workach. Zbieranie krwi lub oddzielanie składników krwi jest czynnością wysoce wrażliwa. Firma Vogt Medical posiada w swojej ofercie wysokiej jakości worki na krew i produkty krwiopochodne. Wyznaczono bardzo wysoki standard dla opracowania i produkcji tych produktów, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dla pacjenta przy stosowaniu tych materiałów. Worki z krwią w połączeniu z naszymi systemami transfuzji zapewniają maksymalne bezpieczeństwo dla pacjenta.  
Produkty Urologiczne  
Produkty urologiczne Produkty urologiczne Vogt Medical przeznaczone są do odprowadzania moczu i jego gromadzenia w specjalnie do tego przeznaczonych workach.Asortyment produktów zawiera worki na mocz i cewniki Foleya w różnych rozmiarach i z różnych materiałów.  
Znieczulenie Miejscowe  
(Kopie 5) Znieczulenie miejscowe Igły do nakłuć lędźwiowych i zestawy do zabiegów zewnątrzoponowych Vogt Medical charakteryzują się wysoką jakością, funkcjonalnością, ergonomicznym uchwytem i różnorodnymi zastosowaniami. Oferujemy dwie różne wersje (Quincke point i Pencil Point).  
Produkty Ginekologiczne  
(Kopie 5) Produkty ginekologiczne Produkty ginekologiczne Vogt Medical są przeznaczone do diagnostyki klinicznej i ambulatoryjnej żeńskich narządów płciowych. Różne wzierniki dopochwowe wspierają wzrokową kontrolę narządu, są również częścią zestawu ginekologicznego stosowanego do diagnozowania choroby szyjki macicy. Przyrządy są ergonomicznie zaprojektowane w sposób zapewniający bezbolesne badanie pacjenta.  
Tlenoterapia  
(Kopie 5) Tlenoterapia Produkty do zarządzania drogami oddechowymi Vogt Medical obejmują rurki intubacyjne i maski krtaniowe. Seria modeli pozwala chirurgowi wybrać odpowiedni produkt dla każdej sytuacji klinicznej.