Skip to main content

Vogt Medical. Niemiecka jakość od 1991

Vogt Medical Management stale rozwija nowe technologie, mając tylko jeden cel: zapewnić pacjentom i ich rodzinom większe bezpieczeństwo w systemie opieki zdrowotnej. Jako niemiecka firma z ponad 25-letnią historią, nasi partnerzy polegają na naszym doświadczeniu i wsparciu, aby odnosić sukcesy na swoich rynkach.

Vogt Medical Hospital Solutions oznacza rozwiązania konstrukcyjne, które opierają się na kompleksowej zasadzie: rozwiązania "pod klucz", od planowania koncepcyjnego i konsultacji, przez finansowanie, po realizację projektu, w tym zarządzanie obiektem i zapewnienie sprzętu medycznego do szkolenia i edukacji Opieka nad pracownikami Usługi posprzedażowe - wszystko pod kontrolą zarządzania projektami Vogt Medical, wszystko z jednego źródła.

Placówki służby zdrowia powinny zawsze być dostosowane do aktualnej wiedzy naukowej i nowoczesnych metod leczenia. Nieważne, gdzie na świecie są. W tym momencie do gry wkracza Vogt Medical. Realizujemy ambitne projekty zgodnie z międzynarodowymi wytycznymi i optymalizujemy strukturę organizacyjną działów klinicznych.

Niezależnie od tego, czy jesteś w środku nowoczesnej metropolii, na odległej wyspie, czy w tropikalnej dżungli - mamy odpowiedni pakiet na każdą potrzebę.

To prowadzi do nowoczesnych klinik i szpitali istotnych dla grupy docelowej, stale zmieniających się obiegów pracy, bardziej wydajnych pracowników oraz starych i nowych struktur, które rozwijają ukierunkowane fundamenty.